Spaarne Lente Race
Op zondag 14 mei, moederdag, vond de jaarlijkse Spaarne Lente Race plaats. De race over 4,5 km start op de Ringvaart en eindigt in het centrum van Heemstede.
Dit jaar namen 2 heren teams, 1 dames team en 2 skiffeurs van onze vereniging deel aan deze race. Opmerkelijk bij deze deelnemers was, dat 4 (oud)jeugdleden mee roeiden in de teams. Josien Smits en Marle Vissenberg in het damesteam, Ben van Zijl in het herenteam en Matthew Bosman als skiffeur. Daarnaast was het de eerste wedstrijd voor het team van Co Peters. Een test hoe ze nu staan in het veld na 2 maanden fanatiek trainen.
Terugkijkend op de race kunnen we zeggen dat de beste prestatie door Arnout van Genabeek werd geleverd. Hij eindigde op een derde plaats bij het skiffen, terwijl hij de dag ervoor nog 50 km had geroeid in de Hart van Holland tocht. Matthew Bosman roeide voor de eerste keer van zijn leven 4,5 km in de skiff. De ploeg van Co Peters werd vijfde en het andere herenteam eindigde helaas als laatste.
De dames hadden goed hun best gedaan, voor hen was het ook de eerste wedstrijd in deze samenstelling.
| Ploeg | Rang | Namen | Km/h |
Totaal | Opmerking |
| H4* | 5 | Jos Tuijtelaars, Teun Luiten, Joost Voet, Ben van Zijl en Co Peters (stuur) | 14,76 | 18:17,9 | Boot: Reitsma |
| 7 | Paul Bakkum, Edgar Uringa, Xander Raymakers, Erik van Mourik en Sander Vissenberg (stuur) | 13,71 | 19:44,4 | Boot: Gierzwaluw | |
| D4* | 7 | Astrid Zwaans, Josien Smits, Marle Vissenberg, Femke Otjens, en Caré Groenendijk (stuur) | 13,02 | 20:44,3 | Boot: Shannon |
| H1 | 3 | Arnout van Genabeek | 12,84 | 21:01,9 | Boot: Gele Rivier |
| 7 | Matthew Bosman | 11,84 | 22:47,7 | Boot: Anhinga | |
| Bijgewerkt tot 9 mei 2006, door: Peter Vissenberg |

